PROTETYKA

PROTETYKA

Odbudowy protetyczne nie tylko wpływają na poprawę wyglądu uśmiechu, ale również podnoszą pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Prace protetyczne mają za zadanie poprawić estetykę uzębienia oraz zwiększyć jakość i komfort życia. Zapobiegają przesuwaniu się zębów oraz eliminują szansę utraty zębów sąsiednich. Odbudowy protetyczne zmniejszają również prawdopodobieństwo ubytków i schorzeń pozostałych zębów. Dzięki zabiegom protetycznym, uzębienie jest stabilne oraz zdrowe. Poprzez odpowiednie wypełnienia tkanek miękkich, przywracają one w pełni funkcje żucia, pozwalając wyeliminować problemy trawienne.

W naszym gabinecie dr Ewelina Szlachetka specjalizująca się w zakresie okluzji i protetyki stomatologicznej wraz z całym zespołem lekarzy, na podstawie kompleksowej analizy dokona diagnozy przypadku oraz ustali strategię i metody leczenia. Zaproponuje Państwu najbardziej estetyczne oraz funkcjonalne rozwiązanie w zakresie protetyki.

W Stomatologia Szlachetka wykonujemy pełen zakres prac protetycznych:

korony porcelanowe,

korony pełnoceramiczne,

mosty,

wkłady koronowo-korzeniowe,

licówki,

protezy szkieletowe,

protezy całkowite.

Protetyka stomatologiczna znajduje zastosowanie w przypadku pojedynczych braków zębowych, jak i podczas leczenia ubytków całego układu zębowego. Uzupełnienia protetyczne nie różnią się w wyglądzie, ani w swojej funkcjonalności od naturalnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w protetyce, można diametralnie zmienić wygląd swojego uśmiechu – poprawić kształt zębów, dokonać korekty w ich ustawieniu oraz wielkości. Współczesna protetyka daje możliwości posiadania pięknego uśmiechu w każdym wieku.

Dzięki współpracy Stomatologia Szlachetka z renomowanymi pracowniami protetycznymi, możemy oferować Państwu usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie i sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych pacjentów.