Zespół

Poznaj nasz zespół
POZANAJ

nasz zespół

Celem naszego zespołu jest zapewnienie kompleksowej opieki i holistycznego podejścia do zdrowia jamy ustnej. Cenimy sobie przyjemną i bezstresową atmosferę w gabinecie.

EWELINA SZLACHETKA

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stomatologia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Zapewniam indywidualne podejście do każdego Pacjenta, które umożliwia opiekę stomatologiczną dostosowaną do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych.
Zajmuję się głównie protetyką oraz szeroko pojętą stomatologią estetyczną. Dążę do osiągnięcia równowagi między zębami, mięśniami i stawami skroniowo- żuchwowymi, co gwarantuje trwałość i stabilność leczenia, a co za tym idzie zadowolenie pacjenta.
Swoje umiejętności od lat nieustannie doskonalę na licznych kursach i szkoleniach, aby wciąż pogłębiać swoją wiedzę i móc zaoferować swoim Pacjentom najnowsze technologie zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Zapraszam Państwa do mojego gabinetu, gdzie w miłej i bezstresowej atmosferze oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, dostosowanych do potrzeb każdego pacjenta.

IWONA GRAŻYŃSKA

LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W swojej pracy zajmuje się przede wszystkim leczeniem kanałowym pod mikroskopem, leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci oraz stomatologia estetyczną. Wyróżnia się perfekcyjnym wykończeniem uzupełnień kompozytowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, ukończyła Curriculum Endodontyczne. Swoja wiedzę stale poszerza o liczne szkolenia i kursy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zawsze z uśmiechem na ustach. Bezbolesne i komfortowe leczenie to jej priorytet.

MAGDALENA WESOŁOWSKA

LEKARZ DENTYSTA

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Cechuje się dużą empatią oraz perfekcjonizmem, jest znana ze szczególnej delikatności wobec pacjentów oraz dbałości o każdy szczegół. Specjalizuje się w najcięższych przypadkach leczenia kanałowego pod mikroskopem. Kanały spod jej ręki są przeleczone na najwyższym poziomie. Zajmuje się również estetyką różową dziąseł i szeroko pojętym leczeniem periodontologicznym. Każdego roku uczestniczy w wielu kongresach i sympozjach naukowych, jest absolwentką Curicullum Endodontycznego i Periodontologicznego PerioPraktyk. .

ANNA JURKOWSKA

LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jako jeden z ważniejszych elementów swojej pracy wskazuje stworzenie spokojnej i bezstresowej atmosfery oraz wyznaje zasadę minimum ingerencji, a maksimum korzyści dla zdrowia jamy ustnej. Praca zawodowa daje jej wiele energii i satysfakcji. Aktualnie w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Swoją wiedzę i umiejętności rozwija uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Stara się podążać za nowoczesnymi trendami w stomatologii.

MARCIN KALETA

LEKARZ DENTYSTA

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii oraz chirurgii plastycznej przyzębia. Na co dzień pracuje w szpitalu na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Rzeszowie. Reprezentuje bardzo wysoki poziom przygotowania merytorycznego pacjenta przed każdym zabiegiem, aby pacjent mógł czuć się bezpiecznie w trakcie niełatwych wyzwań chirurgii stomatologicznej Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej.

RENATA CIĘPKA

Opiekun pacjenta, asystentka stomatologiczna

RUSEK ANNA

Asystentka stomatologiczna