Zespół

Poznaj nasz zespół
POZANAJ

NASZ ZESPÓŁ

Celem naszego zespołu jest zapewnienie kompleksowej opieki i holistycznego podejścia do zdrowia jamy ustnej. Cenimy sobie przyjemną i bezstresową atmosferę w gabinecie.

EWELINA SZLACHETKA

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stomatologia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Zapewniam indywidualne podejście do każdego Pacjenta, które umożliwia opiekę stomatologiczną dostosowaną do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych.
Zajmuję się głównie protetyką oraz szeroko pojętą stomatologią estetyczną. Dążę do osiągnięcia równowagi między zębami, mięśniami i stawami skroniowo- żuchwowymi, co gwarantuje trwałość i stabilność leczenia, a co za tym idzie zadowolenie pacjenta.
Swoje umiejętności od lat nieustannie doskonalę na licznych kursach i szkoleniach, aby wciąż pogłębiać swoją wiedzę i móc zaoferować swoim Pacjentom najnowsze technologie zgodne z aktualnym stanem wiedzy.
Zapraszam Państwa do mojego gabinetu, gdzie w miłej i bezstresowej atmosferze oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, dostosowanych do potrzeb każdego pacjenta.

MAGDALENA WESOŁOWSKA

LEKARZ DENTYSTA

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Cechuje się dużą empatią oraz perfekcjonizmem, jest znana ze szczególnej delikatności wobec pacjentów oraz dbałości o każdy szczegół.
Specjalizuje się w najcięższych przypadkach leczenia kanałowego pod mikroskopem. Kanały spod jej ręki są przeleczone na najwyższym poziomie. Zajmuje się również estetyką różową dziąseł i szeroko pojętym leczeniem periodontologicznym.
Każdego roku uczestniczy w wielu kongresach i sympozjach naukowych, jest absolwentką Curicullum Endodontycznego i Periodontologicznego PerioPraktyk.

MARCIN KALETA

LEKARZ DENTYSTA

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Ukończył specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej w Rzeszowie.
Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii oraz chirurgii plastycznej przyzębia.
Reprezentuje bardzo wysoki poziom przygotowania merytorycznego pacjenta przed każdym zabiegiem, aby pacjent mógł czuć się bezpiecznie w trakcie niełatwych wyzwań chirurgii stomatologicznej.

PAULINA NIEMIEC

LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończyła staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. W praktyce lekarskiej stawia na rozwój i pogłębianie wiedzy. Wyróżnia się perfekcyjnym wykończeniem uzupełnień kompozytowych. Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną i stomatologią dziecięcą. Dzięki doskonałemu podejściu do dzieci i dużej cierpliwości,  bez trudu zdobywa zaufanie najmłodszych pacjentów i ich rodziców.  Jest otwarta, komunikatywna, a satysfakcję pacjentów stawia zawsze na pierwszym miejscu. Podchodzi do pacjentów indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. Bezbolesne i komfortowe leczenie to jej priorytet. W wolnych chwilach najchętniej spędza czas z najbliższymi. Pasjonuje się podróżami i gotowaniem.

MARCIN MAZAN

LEKARZ DENTYSTA

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W swojej pracy zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją mikroskopową, która jest jego ulubioną dziedziną stomatologii oraz prostymi przypadkami chirurgii stomatologicznej. Leczenie kanałowe spod ręki doktora zawsze wykonane jest na najwyższym poziomie. Stale dba o rozwój zawodowy poprzez udział w licznych kursach i sympozjach.  Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z empatią i dobrą energią. Stomatologia to dla niego nie tylko praca, ale również pasja.

 

KATARZYNA WARĘCKA

LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Najlepiej czuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Cechuje ją również doskonałe podejście do dzieci. Jako jeden z ważniejszych elementów swojej pracy wskazuje stworzenie spokojnej i bezstresowej atmosfery oraz wyznaje zasadę minimum ingerencji, a maksimum korzyści dla zdrowia jamy ustnej. Praca zawodowa daje jej wiele energii i satysfakcji. Swoją wiedzę i umiejętności rozwija uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Stara się podążać za nowoczesnymi trendami w stomatologii.
 

 

RENATA CIĘPKA

Opiekun pacjenta, asystentka stomatologiczna

EWELINA MICHALIK

Asystentka i higienistka stomatologiczna